Java Developer

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SW development and integration of back-end systems based on J2EE technologies for the deployment of international and local segments in banking, retail and others.

· work is organized in teams according to modern software development methodologies
· 70% work in the Czech Republic and 30% abroad

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Benefits
• Full-time job
• stable company
• travelling

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· advanced knowledge and relevant experience in development on J2EE platform and with technologies (Spring, EJB, Hibernate, JSF etc.)
· use knowledge of application servers (WebSphere, JBoss)
· practice in the use of UML, XML, SQL, PL/SQL
· active knowledge of English
· good communication skills with customers in an international environment
· unassisted and active attitude to things
· interest in continuing professional development
· analytical thinking, the ability to generate analytical documents
· focus on current trends in software technologies

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1876812  Datum zveřejnění: 23.9.2014