Payment System Developer

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímavá pracovní příležitost pro šikovné programátory třeba i po škole….
Jedná se o vývoj transakčních systémů a bankomatů – mezinárodní projekty s možností cestování po Evropě a využitím angličtiny.
Hledáme vývojáře se zájmem se učit nové věci, dobrou komunikací i v Aj a ochotou cestovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost zaměstnaneckého poměru i spolupráce na ŽL
Bonusy
Možnost profesního růstu
Dlouhodobá perspektiva
Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Dobrá znalost Web services a XML
• Dobré základy v programování Java nebo C++
• Znalost technologií JavaScript, HTML5, CSS, Eclipse
• Velmi dobré komunikační a analytické dovednosti
• Časovou flexibilitu, efektivní přístup k práci a řešení svěřených úkolů
• AJ na pokročilé úrovni – aktivní znalost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1963703  Datum zveřejnění: 22.12.2014