BI/DWH Developer Zlín

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci vývoje ERP řešení je databázová vrstva jeho nedílnou součástí. Požadavky, které společnost řeší, se týkají buď přímo aplikace (exportní importní datové procesy, optimalizace stávajících struktur), nebo oblasti BI (reporting). Náplní práce je analýza a návrh (ve spolupráci s Business konzultanty), samotný vývoj požadavků a ve spolupráci s oddělením QA jejich finální otestování.

Hlavní obsah pracovní náplně:
• vývoj a optimalizace databázové vrstvy na SQL serveru
• údržba a optimalizace stávající databáze
• analýza a návrh databáze pro nové aplikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Mezinárodní prostředí
Možnost dalšího odborného růstu
Práce s nejnovějšími technologiemi
Benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrá znalost SQL,T-SQL (dotazy, funkce, stored procedury), performance tuning
• znalost databázového modelování
• Anglický jazyk – minimálně v psané formě (porozumění psanému zadání)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2019548  Datum zveřejnění: 19.2.2015