C++ embedded - ve zdravotnictví

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Antala Staška 2027/79, 140 00 Praha 4, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 75 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného programátora, který rozšíří pražské vývojovové centrum celosvětově úspěšné společnosti, která vyvíjí a vyrábí zdravotnické přístroje a pomůcky. Budete se podílet na vývoji nejrůznějších produktů, které pomáhají lidem po celém světě.

Pracovní náplň
• Implementace nových funkcionalit do existujících přístrojů
• Optimalizace a refaktoring existujícího kódu
• Implementace obsluhy nového hardware
• Spolupráce s kolegy při testování nových verzí a na zavedení výstupů své práce do světa

Požadavky
• SŠ / VŠ vzdělání technického směru
• Zkušenost s programování v C++
• Zkušenost s analýzou cizího kódu
• Znalost anglického jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka
• Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti
• Účast na zajímavých technologických projektech v oblasti medicíny
• Prostor pro vlastní kreativitu zatížen minimem procesů
• Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, flexibilní pracovní doba
• Krásné nové kanceláře
• Společenské a sportovní vyžití podporované firmou

Pokud Vás tato konkrétní nabídky nezaujala, ale přesto v C/C++ programujete a poohlížíte se po zajímavých nabídkách, určitě mne neváhejte kontaktovat. Máme více zajímavých projektů jak v ČR, tak i např. v Německu, pro které hledáme vhodné kandidáty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2646780  Datum zveřejnění: 14.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 65 000 - 75 000 Kč