Technik SW Support

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Antala Staška 510/38, 140 00 Praha 4, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň je řešení chybových hlášení zákazníků - včetně komunikace s ním. Na tuto pozici je vhodná zejména schopnost učit se novým postupům a dovednostem, které jsou nezbytné pro odstranění chyby u zákazníka. V roli technika se setkává jak HW tak SW, jejichž kombinace vede k finálnímu řešení. Spolupráce s kolegy na dokončením svěřeného úkolu – proto je jedním z požadavků také komunikativnost.

Hlavní obsah pracovní náplně:

• Práce v teamu pro zdárné dokončení jednotlivých úkolů

• Konzultace řešení s kolegy

• Navrhování potenciálních řešení, inovativnost a zpracování nových technologií

• Kreativita a jednoduchost – vytváření jednoduchých a funkčních řešení

• Komunikativnost a příjemné vystupování vůči zákazníkovi

• Zodpovědnost v samostatném plnění svěřených úkolů

• Spolupráce s oddělením QA na dořešování případných nedostatků

• Spolupráce s Business analytiky při správném navrhování jednotlivých postupů a řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Možnost dalšího odborného růstu
Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft SQL Server - Základy
Administrace Windows serverů - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost prostředí MS Windows (Windows Server výhodou)

• základní znalost MS SQL

• zkušenosti s typem aplikací ERP

• znalost prostředí MS-Office

• znalost anglického jazyk na úrovni pre-intermediate a vyšší

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3100242  Datum zveřejnění: 13.6.2017