C# / .net developer - Pardubice

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Antala Staška 510/38, 140 00 Praha 4, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40.000-55.000 Kč HPP / 4.000-4.500 Kč MD

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Pardubic se hledá zkušený .NET Developer pro nasazení do existujících projektů pro výrobní sektor.

Formou Bodyshoppingu byste pracoval dlouhodobě pro nadnárodní společnost v dlouhodobých projektech.

Jedná se projekt, který má širší záběr a zabezpečuje podporu výroby, výrobní procesy a činnosti.
Jde o mnoho modulů, které řeší jednotlivé oblasti výroby.
Každý modul tedy řeší podporu určitých činností v průběhu výroby, co se kdy má udělat v rámci dané činnosti.
Činnosti jsou například vážení, zobrazování návodů, načítaní ze čteček, komunikace se SAP apod.
Výrobou se rozumí montáž celků, nejedná se o strojírenskou výrobu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Slušné ohodnocení, které se pohybuje pro zkušenějšího juniora od 2.000 Kč MD (40.000 Kč / měs) a může vystoupat i do 4.000 Kč MD (80.000 Kč / měs)
Záběr projektu je opravdu velký a tedy i spolupráce se předpokládá dlouhodobě i po skončení tohoto projektu. Budou se řešit další návazné projekty. Ti co jsou na podobném projektu pokračují dále i 3-7 let.
Pokud nejste z Pardubic, je možné zajistit ubytování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

technické

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3101995  Datum zveřejnění: 14.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000-55.000 Kč HPP / 4.000-4.500 Kč MD