Analytik/Vývojář junior

Timone Management s.r.o.

Místo práce
Antala Staška 2027/79, 140 00 Praha 4, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CHCEŠ SE PO ŠKOLE NALODIT JAKO ANALYTIK A VÝVOJÁŘ?
Potřebujem svěží vítr do plachet!

• studenta těsně před státnicemi
• i absolventa

Obýváme malé kajuty v Praze (minutku od metra) v příjemné a pozitivní partě, která umí:

• spolupracovat
• analyticky myslet
• propojovat souvislosti
• přemýšlet, proč a jak věci fungují

Jsme akční, přátelský a plavba nás baví!

POŽADOVANÉ JAZYKY A JINÉ ZNALOSTI
Na tuhle plavbu nemusíš mít žádný extra zkušenosti.

• dáš algoritmizaci v libovolným jazyce? Bingo!
• UNIX, LINUX nebo SCRUM nehledáš ve slovníku? Bingo! Bingo!
• Zvládáš základní práci s SQL databází? 3x Bingo!

Plujeme i v mezinárodních vodách, a tak budeš mluvit se zahraničními kolegy.

• hodí se Ti angličtina o síle B1-B2
• a němčina se taky počítá :-)

Líbí? Ozvi se mi na [email protected] (řeknu Ti toho víc, tak mi prozraď i svůj telefon) a nezapomeň přihodit sívíčko :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

V kokpitu pro Tebe ukrýváme kromě výplaty i něco navíc:

• s dovolenou rozhodně nešetříme
• trochu toho osobního volna navrch vždycky najdem
• přispějem Ti na jídlo
• a dáme slevy u nás i u našich parťáků – to budeš koukat

Pracovní dobu si přizpůsobíš a 1x do týdne to dáš i z domova!
A hlavně: naše loď je stabilní, na cestě je už pár desítek let a jen tak se nepotopí!

Informace o náboru

Nástup IHNED nebo DOHODOU (počkáme si)
Czech language is not necessary ;-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3104585  Datum zveřejnění: 16.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 60000