Konzultant MS

Timone Management s.r.o.

Antala Staška 2027/79, 140 00 Praha 4, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
60000-80000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledám specialistu na Microsoft technologie, který bude zajišťovat realizaci infrastrukturních projektů. Držitele certifikace MCSA / MCSE nebo někoho, kdo disponuje minimálně dvěma zkouškami potřebnými pro získání a je ochotný do 3 měsíců certifikace doplnit.

Projektech se setkáte s:

Identity managementem (AD, Azure AD, ADFS, AADC, Forefront / Microsoft Identity Manager)
Systems managementem & deployment (SCCM, SCOM, SCVMM, MDT, Intune)
Automatizací / hromadná správa (PowerShell, SC Orchestrator)
Virtualizací (Hyper-V, VMware)
Terminálovými služby (Remote Desktop Services)
Cloudem (Azure, Office 365)
Security (WAP, OS Hardening)
Zálohováním (VEEAM, DPM)
Plánováním HA / DR včetně tvorby potřebné dokumentace

Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
Samostatná práce
Zkušenosti s:
Unifiedcommunications (Exchange Server, Skype for Business)
Database administration MS SQL
Applicationinfrastructure support
Hromadnou správou PowerShell
Virtualizací
Cloudem Azure
Zálohováním

Zaměstnanecké výhody, benefity

Prostor pro samostatnou, zodpovědnou a klid pro práci
Neformální pracovní prostředí
Nové zkušenosti převzaté od zkušených a kvalifikovaných kolegů
Spolupráci na zajímavých interních i zákaznických projektech (pro komerční i veřejnou správu)
Dynamické prostředí nakloněné zkoušet nové technologie a sledovat nejnovější trendy v IT
Homeoffice a flexibilní pracovní dobu

Nástup dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3118644  Datum zveřejnění: 30.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60000-80000