Oracle Developer

Timone Management s.r.o.

Antala Staška 2027/79, 140 00 Praha 4, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
80000-120000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsou data Vaším šálkem kávy? A Oracle?
Hledám PL/SQL Vývojáře do sice ryze české firmy, ale s možností i zahraničních projektů. Co třeba Čína?
Sedí se v interním týmu v Praze a vyvíjejí se sklad, který je implementován k předním bankovním domům především na českém trhu.

Náplní Vaší práce bude:
Rozvíjení datových skladů
Analyzovat data a připravovat podklady z databáze pro zákazníka
Podporovat proces zpracování databázových transformací - analýza problémů a jejich oprava
Integrace technických a aplikačních komponent
Získáte i zkušenosti s návrhem BI řešení
Optimalizace

Požadujeme:
Komerční praxe s databázemi (PL/SQL)
Psaní kódů, testování, debugging
Základní znalost Oracle Serverové Architektury
Znalost DB Oracle
Zkušenosti s Web services
Velmi dobré komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Až 6 týdnů volna
Smartphone, notebook dáme
Multisport karta, jazykové kurzy
ZOO, Botanická zahrada
Firemní akce

Nástup ideálně IHNED, ale můžeme se domluvit.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3118659  Datum zveřejnění: 30.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80000-120000