Junior Project manager

Timone Management s.r.o.

Antala Staška 2027/79, 140 00 Praha 4, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
50000-70000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš za sebou úspěšný 1 rok na pozici projektového řízení? Baví Tě posouvat projekt dál?
Pak Tě rádi pozvedeme do mezinárodní společnosti, která je leaderem v oblasti zjišťování ekonomických informací. Segment B2B. Kanceláře jsou v Praze, budeš ale potřebovat dobrou angličtinu pro komunikaci se zahraničními pobočkami.
Vyvojáři tvoří inovativní webové aplikace v oboru BI, právě pro ně budeš vytvářet zadání a navrhovat řešení případných problémů v průběhu projektu. Setkáš se i s analýzou, kdy budeš vyhodnocovat vhodná technická řešení. Čeká Tě práce s datovým skladem nad Oracle.

Požadujeme:
Min. 1 rok projektového řízení
Analytické schopnosti
SQL znalosti máš alespoň na střední úrovni
Anglický jazyk B2
MS Office (zejména Excel a PowerPoint)
Zkušenost s nástrojem na projektové řízení (JIRA, Redmine, MS Project)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní doba
Týden dovolené navíc
jazykové kurzy
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění

Nástup dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3118661  Datum zveřejnění: 30.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000-70000