Obchodní zástupce

TIPA,spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Mezi vodami 1955, 143 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:TIPA,spol. s r.o., IČ 42864208
Pracoviště:TIPA,spol. s r.o. - provozovna Praha, Mezi vodami 1955/19, Modřany, 143 00 Praha 412

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro další rozšíření našeho obchodního týmu hledáme obchodního zástupce pro Čechy.Vhodné pro žadatele z Prahy nebo středních Čech.Jsme úspěšnou a stále se rozvíjející českou firmou s 25ti letou tradicí.Zabýváme se dovozem a velkoobchodním prodejem elektroniky a souvisejícího zboží.Vaše hlavní pracovní náplň:Péče a rozvoj spolupráce se stávajícími partnery,vyhledávání nových obchodních příležitostí,budování dlouhodobých vztahů, plnění obchodního plánu na svěřené části trhu,monitoring trhu,analýza konkurence,pravidelný reporting,každodenní kontakt s obchodními partnery(osobní,telefonický,e-mailový)a osobní přístup k nim,sledování vývoje,trendů a novinek.
Naše požadavky:Obchodní uvažování,tah na branku,vytrvalost a chuť motivovat se k lepším výsledkům,alespoň základní orientace v našem sortimentu,ochota cestovat,časová flexibilita,asertivita,odolnost proti stresu,výhodou všeobecný přehled o trhu,znalost práce na PC-MS Office,web,ŘP sk.B.
Nabízíme Vám:Zaměstnání v úspěšné společnosti,služební vůz,notebook,mobil,flexibilní pracovní dobu,individuální přístup k Vašim potřebám,zajímavé finanční ohodnocení.Nástup možný ihned.

Poslední změna:2017-04-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 12523400729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou