Externí obchodní konzultant

TJM Group, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Donská 965, 463 11 Liberec, Okres Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-03-26
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin (24332)

Pracoviště a kontakty

Firma:TJM Group, s.r.o., IČ 03059316
Pracoviště:Donská 965, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 463 11 Liberec 30

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-03-26
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme nové kolegy na pozici Energetický poradce/poradkyně - prodejce technologie na úsporu elektrické energie do firem, škol, státní správy atd. Nejdeme cestou podomního prodeje, ale cestou osobních schůzek a dlouhodobé spolupráce se zákazníkem! Máme vlastní špičkové technologie, odborníky, vlastní analytický SW i vlastní vývoj! To vše Vám bude k dispozici!
Nikdy jste nepracovali v tomto oboru, ale máte zkušenosti s prodejem? Rádi Vás odborně vzděláme a vše potřebné naučíme! Za Vaše nasazení a dobré výsledky Vám nabízíme velice zajímavý dlouhodobý příjem, spolupráci na tvorbě nového obchodního kanálu, přímý vliv na vývoj nových zařízení a technologií a vliv na konečnou cenu pro spotřebitele. Hledáme nové kolegy v regionu Severočeského kraje a Prahy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Prodáváte rádi energie, jste úspěšní, ale pouze prodej energií Vám již nepřijde dostatečně zajímavý? Nabízíme Vám příležitost, jak Vaše zkušenosti posunout o několik tříd výše!
Nabízíme: systém zaškolení, administrativní podporu a zázemí, velmi vstřícné provizní podmínky, volnou pracovní dobu
Hlavní pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce
Vzdělání: VŠ, SŠ, popř. vyučení

Poslední změna:2015-03-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 8664550706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou