Obchodní zástupce (Gastro - predaj talianskej kávy)

TLC Slovakia, s. r. o.

Místo práce
Vinohradska 141, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
15.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vyhľadávanie nových príležitostí predaja
- Pravidelná návšteva stálych zákazníkov podľa plánu návštev
- Zabezpečovanie rastu predaja vo zverenom regióne
- Sledovanie a rozširovanie portfólia výrobkov u zákazníka
- Vyjednávanie produktového umiestnenia na prevádzkach
- Servis zákazníka
- Vytváranie optimálnych riešení pre klientov
- Riešenie objednávok tovaru
- Včasná identifikácia, analýza a riešenie problémov

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivujúci systém finančného ohodnotenia

Informace o náboru

Motivačný list je súčasťou žiadosti uchádzača. Z časových dôvodov budeme reagovať na životopisy uchádzačov, ktorí vyhovujú profilu pozície a máme záujem ich pozvať na osobný pohovor.
Spoločnosť pre ktorú sa práca vykonáva je spoločnosť Italian coffee house, s. r. o. , ktorá sa zaoberá predajom kvalitnej talianskej kávy. Káva ktorú dovážame je z talianskeho mesta Triest. Naša spoločnosť predstavuje a hrdo prezentuje značku Trieste na Slovensku s expandovaním do zahraničia. Keďže sme úspešná spoločnosť chceme zaujať a byť rovnako úspešný aj na českom trhu. Identita Italian coffee house je o ľuďoch ktorí milujú kávu. Prevádzkujeme sieť predajní kávy a kaviarní v medzinárodnom meradle. Naša káva pochádza z výberových plantáží Strednej a Južnej Ameriky ako i centrálnej Afriky. Je pražená v Taliansku spôsobom, ktorý jej dodáva silnú no nie invazívnu chuť, zanechávajúc v ústach takmer pocit zamatu, pričom naša káva zostáva sladká a horká zároveň – vyvoláva koncert pocitov a chutí. Ponúkame majiteľom reštaurácií, barov a profesionálnym barmanom stroje na kávu, mlynčeky na kávu San Marco ako i mlynčeky Fiorenzato, náhradné diely a doplnky pre stroje na kávu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchod

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pokročilá úroveň používania PC (balík MS Office, internet) a iných technických zariadení (tablet, atď.)
- Obchodný duch
- Orientácia na zákazníka vyvážená orientáciou na firemné ciele
- Maximálne zodpovedný prístup k pracovným úlohám
- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Zmysel pre poriadok a organizovanosť
- Inovatívnosť
- Nápadivosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť TLC Slovakia, s. r. o. sa zaoberá reklamnými a marketingovými službami, vyhotovením webových stránok, organizovaním kultúrnych podujatí, kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, v rozsahu voľnej živnosti , kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, v rozsahu voľnej živnosti, predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností, nákup, dovoz a predaj nových a ojazdených motorových vozidiel konečnému spotrebiteľovi - autobazár , prenájom dopravných prostriedkov

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 2891144  Datum zveřejnění: 13.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou