Teamleader

TOBALA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 1260, 293 06 Kosmonosy, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-09
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:TOBALA s.r.o., IČ 01771094
Pracoviště:TOBALA s.r.o.-D+D Park Kosmonosy,hala DC4, Průmyslová 1260, 293 06 Kosmonosy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-09
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Kosmonosy, Průmyslová 1260

Náplň práce:vedení a řízení zaměstnanců výroby za účelem plnění výrobního plánu, kontrola výkonů, evidence výkonů, kontrola kvality odvedené práce

Odpovědnost:za přidělování práce, dodržování pracovních postupů a zpracování výrobních výkazů, dodržování postupů k zabránění chyb a reklamací, za čistotu a pořádek ve svěřených úsecích dodržování systému managementu kvality a ostatní interní dokumentace

Pracovní podmínky: sociální zázemí - WC, kuchyňka, jídelní kout pro oddych a na jídlo, čisté prostředí, zaučení zkušeným zaměstnancem

Požadujeme:praxe v oboru na podobné pozici výhodou
zkušenosti s řízením a vedením zaměstnanců, komunikativnost, flexibilitu, preciznost odvedené práce, spolehlivost, schopnost samostatné práce, iniciativu, znalost obsluhy PC, řidičský průkaz sk. B

Mzdové podmínky: základní mzdu ve výši 15.000,- Kč
osobní ohodnocení až do výše 2.000,- Kč
(jedná se o nástupní plat ve zkušební době, po zapracování změna mzdových podmínek, zkušební doba 3 měsíce)

Další výhody:5 týdnů dovolené po 6-ti měsících trvání pracovního poměru, stravenky ve výši 40,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem (po odpracování 6 hodin směny), čtvrtletní odměna až do výše 3.000,- Kč po zkušební době, příplatek za odpolední směnu
stabilní a dlouhodobá práce

Poslední změna:2015-07-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 9209960754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou