Obchodní zástupce pro zámky a kování

TOKOZ a.s.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Slovenská republika, Žďár nad Sázavou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Obchodní zástupce pro zámky a kování - Slovensko
Jiné výhody
Nabízíme:

- profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě
- možnost odborného vzdělávání, profesního růstu a seberealizace
- odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce
- k dispozici mobilní telefon, notebook, automobil
- odborné a pečlivé zaškolení během zkušební doby
- 5 týdnů dovolené a další finanční i nefinanční benefity

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Zaměření, obor:
technické, strojírenské
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - mírně pokročilý

Počítačové znalosti - uživatel:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Powerpoint - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Praxe na pozici/v oblasti:
obchodní zástupce / obchod

Počet let praxe:
2
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání, technického směru - výhodou
- praxe na obdobné pozici (obchodní zástupce, KAM) podmínkou
- schopnost rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky, hledat nové příležitosti
- schopnost vyjednávat, dobré prezentační dovednosti
- analytické myšlení - průzkum trhu
- zavádění novinek na trh, vyhledávání vhodných distribučních cest (jednání s velkoobchody)
- AJ - komunikativní znalost
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- dynamičnost, drive, týmového ducha, loajalita, flexibilita
- ochotu cestovat
- místo bydliště Slovenská republika (západní, střední Slovensko)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme českou strojírenskou firmou s 90-ti letou tradicí.
Tradičně se zabýváme výrobou visacích zámků, kování a speciálních přídavných uzamykatelných systémů, přičemž některé z těchto našich produktů jsou naprosto originální, jedinečné a svou kvalitou srovnatelné se světovou špičkou.
Dnes také poskytujeme komplexní řešení strojírenských zakázkových výrob - vlastní výrobu nástrojů, lisovaných dílů, Al a Zn odlitků, montáže a povrchové úpravy až po poprodejní servis.
Hlavní oblast působení společnosti
Strojírenský průmysl
Adresa společnosti
TOKOZ a.s.
Santiniho 20/26 Zobrazit na mapě
591 02 Žďár nad Sázavou
ID: 1288620   Datum zveřejnění: 29.11.2012
Společnost: TOKOZ a.s.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

TOKOZ a.s.