Manipulační dělník/ce - žďár nad sázavou

TOKOZ a.s. (MPSV)

Santiniho 20, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-22
Mzdové podmínky (brutto)
15500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:TOKOZ a.s., IČ 25670042, http://www.tokoz.cz
Pracoviště:TOKOZ a.s. [1], Santiniho 20/26, 59102 Žďár nad Sázavou 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-22
Mzdové rozpětí:od 15500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem;praxe na obdobné pozici výhodou; zkušenost s ovládáním vysokozdvižných vozíků;alespoň základní znalost práce na počítači;řidičský průkaz skupiny B;rychlé zapracování, spolehlivost, důslednost.
V případě zájmu kontaktujte personální oddělení ([email protected]; 566 802 612).

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Tokoz a.s., Santiniho 20/26, Žďár nad Sázavou dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Poslední změna:2016-08-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11222930750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou