Mistr

TOKOZ a.s. (MPSV)

Santiniho 20, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:TOKOZ a.s., IČ 25670042, http://www.tokoz.cz
Pracoviště:TOKOZ a.s. [1], Santiniho 20/26, 59102 Žďár nad Sázavou 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zodpovídá za plnění výrobního plánu svěřeného úseku.
Je odpovědný za kvalitu produktů a dodržení výrobních termínů.Odpovídá za efektivní kapacitní využití strojního zařízení.Řídí podřízené pracovníky (seřizovači, strojírenští dělníci, manipulanti). Více podrobností na www.tokoz.cz.
V případě zájmu kontaktujte personální oddělení ([email protected]; 566 802 616).

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Tokoz a.s., Santiniho 20/26, Žďár nad Sázavou dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Poslední změna:2016-12-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11223010775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou