Kuchař (kromě šéfkuchařů)

Tomáš Frančák (MPSV)

Místo práce
Nádražní 1090, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18776 - 18776 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tomáš Frančák, IČ 76077756
Pracoviště:Tomáš Frančák - Affinity Cafe Bar, Nádražní 1090/24, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18776 do 18776 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do naší restaurace Affinity cafe bar & restaurant hledáme šikovného kuchaře nebo kuchařku se zájmem o obor. Vaříme českou i mezinárodní kuchyni, polední menu i jídla a´la carte.

Požadujeme samostatnost, vyučení v oboru nebo praxi výhodou, týmového ducha a především zájem o gastronomii.

Nabízíme stabilní zaměstnání, smlouvu na dobu neurčitou, personální stravu zdarma a fajn kolektiv. Každoroční volno o vánočních svátcích 24. 12. - 26. 12. a na přelomu roku 31. 12. - 1. 1.

Těšíme se na Vaše odpovědi!!

Kontaktujte mě kdykoliv od pondělí do pátku mezi 14:00 a 17:00 mailem nebo telefonicky.

Osobní schůzku si domluvte předem.

Pouze pro Vážné zájemce.

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 10704810779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou