Obchodný zástupca - predajca pre Český trh

TOMLUX s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou, základný plat + provízie z každého prínosného projektu - objednávky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ponúkať produkty značky Lumenia ako výhradný distribútor pre Českú republiku
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu (mestá, obce, projekčné spoločnosti, veľkoobchody, maloobchody, výrobné haly, sklady, školy, kancelárie, priemyselné parky, telocvične)
- prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií
- návrh a projekcia exteriérového a interiérového osvetlenia značky Lumenia

Zaměstnanecké výhody, benefity

osobné vozidlo, notebook, služobný telefón, školenia, kurzy,

Informace o náboru

Ďalšie skúsenosti a schopnosti sú výhodou:

- znalosti v oblasti verejného osvetlenia
- skúsenosti s návrhom osvetlenia z oblasti svetelnej techniky
- práca s programom DIALux a RELux
- skúsenosti v čerpaní eurofondov, podávanie žiadostí atď.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Svetelno-technický inžinier, Ekonomika, projektant, návrhár,

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma TOMLUX začala svoju činnosť v januári 1997 pod menom zakladateľa Jozefa Tomšíka. V roku 2001 bola firma zapísaná do obchodného registra ako právnická osoba – spoločnosť s ručením obmedzeným a takto funguje do dnes.

Predmetom obchodovania spoločnosti je od začiatku jej existencie široký sortiment produktov z oblasti osvetľovacej techniky, elektroinštalačného materiálu a ozvučovacej techniky.

Hlavnou činnosťou je:

realizácia elektroinštalačných prác,
bleskozvody, elektrické rozvádzače,
práce pod napätím na elektrických inštaláciách NN,
montáž a údržba verejného osvetlenia,
práca vo výškach do 20 metrov v exteriéri a interiéri (do 11m) pomocou vysokozdvižnej plošiny s kvalifikovanou obsluhou (o. i. aj úprava zelene, čistenie budov, montážne práce vo výškach v skladových priestoroch, halách a pod.),
vypracovanie analýz stavu verejného osvetlenia pre potreby získania prostriedkov zo štrukturálnych fondov EÚ,
vypracovanie pasportov stavu starej alebo novej sústavy verejného osvetlenia,
meranie osvetlenia pomocou luxmetra,
zabezpečenie odborných skúšok a prehliadok elektrických zariadení,
prenájom pracovného náradia,
prenájom vysokozdvižných plošín a pod.
Spoločnosť TOMLUX, s.r.o. pôsobí na celom území republiky a to s cieľom kvalitatívneho uspokojenia potrieb svojich zákazníkov. Hlavnými odberateľmi spoločnosti sú obecné a mestské úrady, technické služby, elektromontážne a stavebné spoločnosti. Počas svojej pôsobnosti si TOMLUX, s.r.o. vybudovala silné vzťahy s dodávateľmi, ktorí jej na znak lojality poskytujú výhodné obchodné podmienky. Vďaka tejto skutočnosti má spoločnosť významné postavenie na trhu v oblasti osvetlenia a elektroinštalačných prác.

V máji 2012 spoločnosť TOMLUX, s.r.o. Nové Zámky, v spolupráci s jedným najväčších certifikačných orgánov na Slovensku QSCert, zaviedla systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2008 a je držiteľom certifikátu kvality podľa tejto normy. Certifikovaná spoločnosť je zárukou kvality a dôveryhodnosti.

Medzi naše certifikované činnosti patrí:

Montáž, servis a údržba verejného osvetlenia a verejného rozhlasu.
Elektroinštalačné práce a revízie elektrických zariadení.
Predaj elektroinštalačného a hromozvodového materiálu, svietidiel, svetelných zdrojov a príslušenstva osvetľovacej techniky, verejného rozhlasu a vianočných dekorov.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2671001  Datum zveřejnění: 1.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou, základný plat + provízie z každého prínosného projektu - objednávky