Konzultant(ka) - náborář(ka)

TONIX JOBS - CZ s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Nabízený plat (hrubého)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- telefonní a emailová komunikace s uchazeči a zaměstnanci
- evidence uchazečů o práci
- vyhledávání vhodných kandidátů
- pohovory s kandidáty
- administrativa spojená s náborem zaměstnanců
- vyhledávání a dočasné přidělení vhodných uchazečů - dělnické profese a brigádníci
- zadávání inzerce
- pohovory a výběrová řízení s uchazeči
- uzavírání a ukončení pracovních smluv (smlouvy jsou předchystané)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- využití a zhodnocení Vašich zkušeností z recruitmentu
- atraktivní finanční ohodnocení
- měsíční a roční odměny
- mobilní telefon s neomezeným voláním

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

personální agentura

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PRAXE V OBORU - PODMÍNKOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

představuje společnost, která působí na českém trhu v oblasti personálního leasingu. Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.
Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnancu pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.
Specialuzuejeme se na dočasné umístění kvalifikovaných praconích sil do různých odvětví, především do strojařského a automobilového průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Žitavská 234/63
460 01 Liberec

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému