Svářeč nerezu TIG (mzda od 170 až 200 Kč/h v čistom)Ledeč nad Sazávou

TONIX JOBS - CZ s.r.o.

Místo práce
Ledeč nad Sazávou, Hlavní město Praha, Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčianský kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitranský kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Jihočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Polsko, Rumunsko, Ukrajina
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme nadstandardní ohodnocení na pozici svářeč nerezu.
- ruční svařování tenkých nerezových plechů
- prokazatelné zkušenosti s ručním svařováním nerezu
- ochotu pracovat v 3 směnném pracovním režimu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytováni zdarma
- týždenné zálohy
-termín nástupu do práce: ihneď

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost
- manuální zručnost
- zodpovědnost
- spolehlivost
- praxe na obdobné pozici VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

představuje společnost, která působí na českém trhu v oblasti personálního leasingu. Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.
Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnancu pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.
Specialuzuejeme se na dočasné umístění kvalifikovaných praconích sil do různých odvětví, především do strojařského a automobilového průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Žitavská 234/63
460 01 Liberec