Pracovník ve výrobě – pepsi mzda až 30 000 Kč Praha

TONIX JOBS - CZ s.r.o.

Praha, Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zkušenost s prací na výrobní lince (ideálně v oblasti potravinářství) výhodou
• Spolehlivost, pracovitost
• Dobrou fyzickou kondici, manuální zručnost
• Ochotu pracovat na směny
• Schopnost a chuť rychle se naučit nové věci
• Základní znalost laboratorních postupů výhodou (titrace, měření Bx vítány)
Práce vhodná pro muže

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na dobu neurčitou
• Nástupní mzdu 30 000 Kč včetně příplatků a bonusů
• Příplatky za práci v noci a o víkendech, bonusy
• Práce na hlavní pracovní poměr
• 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem
• Příspěvek na stravování (firemní kantýna) - obědy za 35 Kč
• Příspěvek až 1 000 Kč na dopravu
• Ubytování zdarma
• Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
• Pracovní oděv
• Odborná školení
• Místo výkonu práce: Praha 9, Kolbenova (výborná dostupnost - metro B)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Na českém trhu vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje, mezi něž patří například Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Rockstar, Evervess, Schwip Schwap a od roku 2000 také výrobky značky TOMA. Nedílnou součástí portfolia je i značka bramborových chipsů Lay’s.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zajištění kontinuální výroby a efektivní využití výrobní linky
• Přestavba a nastavení výrobních zařízení pro různá balení
• Udržování provozní zásoby obalového materiálu
• Údržba výrobního zařízení, provozní opravy
• Provádění čištění a sanitace plniče a ostatních zařízení, vedení příslušných záznamů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

představuje společnost, která působí na českém trhu v oblasti personálního leasingu. Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.
Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnance pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.
Specializující se na dočasné umístění kvalifikovaných pracovních sil do různých odvětví, především do strojařského a automobilového průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3127004  Datum zveřejnění: 10.7.2017