Strojní zámečník, strojní mechanik

TOOL Werkzeugbau s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na zákopě 452, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečníci strojů (72222)

Pracoviště a kontakty

Firma:TOOL Werkzeugbau s.r.o., IČ 25863177
Pracoviště:Na zákopě 452/1a, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 140 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci nástrojů, měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu, ruční obrábění a zpracovávání kovových materiálů řezáním, stříháním, pilováním, vrtáním, broušením, sestavování částí nástrojů a jejich montáž, provádění údržby, oprav a generálních oprav nástrojů, svařování kovů, volba postupu práce a technologických podmínek, potřebných nástrojů, pomůcek a materiálů pro ruční a strojní tvarování kovových součástí

Požadujeme: vzdělání v oboru strojní zámečník, mechanik, samostatnost, čtení tech. výkresů v 3Dmodelech, znalost, práce s plechem, výhodou znalost svařování TIG a CO2, znalost vrtání materiálů, přípravné práce pro vyráběné a kompletované lisovací střižné a postupové nástroje, dvousměnný provoz, 7,5 hod. pracovní doba.

Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, příspěvek na stravu, práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu, dovolená 25dnů, sportovní firemní akce, nástupní mzda dle zkušeností, po zapracování růst mzdového ohodnocení, motivující příplatky.

Poslední změna:2016-06-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10747700784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou