Vedoucí prodejny podlahovin a dveří

Toom interier s.r.o.

Místo práce
Skopalova 5, Přerov 750 02, Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Odpovědnost za provoz prodejny a skladu (podlahy, stavební
chemie, laky, dveře a zárubně)
*Vedení a organizace chodu prodejny
*Péče o stávající klienty a prodej
*Objednávání zboží a komunikace s dodavateli
*Zpracování objednávek přijatých a komunikace s odběrateli
*Vychystávání zboží
*Optimalizace skladových zásob
*Obsluha zákazníků na prodejně
*Objednávky do zahraničí Rakousko a Belgie

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí regionální společnosti
Možnost zaškolení
Možnost vzdělávání a seberealizace
Příspěvěk na stravování
Zaměstnanecké slevy

Informace o náboru

Zaslat profesní životopis na adresu [email protected] spolu s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Pokročilý
Fakturace - Pokročilý
ABRA ERP - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Znalost trhu a orientace v sortimentu
*Manažerské dovednosti
*Praxe v oboru min. 1rok
*Samostatnost a flexibilita
*Zkušenosti z prodeje a se skladovým hospodářstvím
*Obchodní dovednosti
*Odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Toom interier s.r.o. je obchodní a realizační společnost , zabývající se službami a obchodem v oblasti stavebnictví od roku 1997. Jejími klienty jsou koneční spotřebitelé, stavební a developerské společnosti , designová studia, architekti, truhláři a stolaři.
Na úrovni velkoobchodu se řeší : interiérové dveře a zárubně , prosklené stěny , stavební pouzdra. Podlahoviny dřevěné , laminátové, vinylové dílce, pvc krytiny, stavební chemie pro podlaháře, laky , oleje, lišty, doplňky a příslušenství. Jsme přímí dovozci dřevěných podlahovin Hafro a laminátových podlahovin Berry alloc. Tyto značky distribujeme v rámci celé ČR.
Na úrovni realizací a prodeje se řeší : veškeré druhy podlahovin, disponujeme vlastními montážníky na podlahoviny a na montáž interiérových dveří . Provádíme veškeré podlahářské práce, montáž interiérových dveří, zárubní, prosklených stěn a dveří. Dodáváme na naše zakázky stavební pouzdra, speciální zárubně a schody. Klientům v rámci realizací rodinných domů či bytů nabízíme služby bytového architekta a odbornou pomoc při výběru a sladění celého interiéru.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1700021  Datum zveřejnění: 26.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 28000 Kč/měsíc