Kontrolor/ka kvality

TOP Control s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 466, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
90 - 115 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:TOP Control s.r.o., IČ 25473859, http://www.topcontrol.cz
Pracoviště:TOP Control s.r.o.-007, Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 90 do 115 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme pracovníky na pozici Inspektor kvality s náplní práce 100% kontrola kvality výrobků (vstupní kontrola, výstupní kontrola, zeď kvality).
Požadavky:
• ochota k manuální práci (kontrola kvality různých výrobků – dílů);
• předchozí zkušenosti z výrobního průmyslu výhodou (nikoliv nutností);
• dobrý zdravotní stav (dobrý zrak), ochota k práci ve stoje;
• ochota pracovat na 3 směny (směny dle dohody);
• flexibilita a spolehlivost.
Nabízíme:
• možnost práce formou brigád, ale i na hlavní pracovní poměr;
• možnost flexibilní pracovní doby či pravidelné;
• možnost přizpůsobení směn Vašim požadavkům;
• práce je vhodná i pro studenty VŠ, ženy na mateřské, důchodce;
• možnost profesního růstu, postup na pozice TeamLeader, Supervisor, Koordinátor;
• práce v různých lokalitách v rámci ČR;
• v případě zájmu kompletní podpora při relokaci (dlouhodobé práci mimo místo bydliště) – proplacené a zajištěné dopravné, ubytování a diety (až do 197,- Kč/den).
Místo výkonu práce:
• v rámci celé ČR (např: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj.)
Volných míst je aktuálně více, řekněte o práci kamarádům a pracujte spolu!
Nástup možný IHNED, případně dle domluvy
Kontakt:
Ing. Tomáš Toufar, tel. 734 393 356, email: [email protected]

Poslední změna:2017-04-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9409590731

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání