Asistent/ka pro technickou podporu

Top Oil Services, k. s. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 5, 346 01 Horšovský Týn, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-29
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci v oblasti správy průmyslu a dopravy (44194)

Pracoviště a kontakty

Firma:Top Oil Services, k. s., IČ 25241117, http://www.top-oil.cz
Pracoviště:Top Oil Services,k.s., Nádražní 5, Velké Předměstí, 346 01 Horšovský Týn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-07-29
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: pokročilá znalost práce ve word, excel, alespoň částečná znalost práce s grafickými programy (corel, adobe photoshop), schopnost učit se nové věci, pečlivost, samostatnost, flexibilita.
Nabízíme: stravenky.

Poslední změna:2014-07-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 7718660735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou