Strojírenský technolog/process engineer

Top People s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000 Kč/měsíc, dle zkušeností kandidátů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nastavování, zavádění a kontrola technologických výrobních postupů
Zodpovědnost za plynulý chod svěřené výroby a transfer výrob do Brna z jiných zahraničních závodů
Tvorba/nastavování a aktualizace technologických a výrobních postupů
Optimalizace výrobního procesu a ohledem na dlouhodobě stabilní výkon, kvalitu a náklady
Zavádění výrobních změn, nových výrobků, návrhy a realizace investic do stávajících a nových technologií
Zavádění nápravných opatření do výroby
Správa výrobních nástrojů, pomůcek a přípravků a dat kusovníku
Denní komunikace se zákazníky, především zahraničními, řešení technologických problémů
Eliminace úzkých míst ve výrobním procesu, zvyšování efektivity pracovišť
Aktivní využití nástrojů štíhlé výroby, 5S, Poka-yoke, P-FMEA
Technologická podpora údržby zařízení, optimální nastavení TPM

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou pozici v příjemném pracovním prostředí i kolektivu silné mezinárodní společnosti
Možnost osobního a profesního rozvoje, vzdělávání, atraktivní platové ohodnocení a benefity
(např.: zvýhodněné stravování, jazykové kurzy, penzijní/životní, po zapracování dovolená navíc, kyvadlová doprava do areálu zdarma, příspěvky k významným výročím, společenské a kulturní firemní akce…)
Další podrobnosti k pozici, které nejsou v tomto Popisu uvedeny Vám rádi sdělíme telefonicky nebo osobně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

evropská strojírenská společnost s dlouholetou tradicí, stabilní dodavatel do různých oborů průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenská výroba, dodavatel automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, obor strojírenství výhodou, možno i pro absolventy strojírenských oborů!!
Znalost strojírenských technických výkresů
Relevantní praxe nebo šikovný absolvent
Komunikativní AJ, uživatelská znalost MS Office
Samostatnost, systematičnost, důslednost, flexibilita, proaktivita, sebereflexe, analytické myšlení…

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Top People je personálně-poradenská společnost poskytující profesionální služby vyhledávání kandidátů formou přímého oslovení "Direct Search" na pozice úzce specializované a manažerské v rámci České a Slovenské republiky.
Jedinečné know-how a kvalita námi poskytovaných služeb nás řadí mezi přední společnosti v oboru.
Pracujeme pro firmy, které chtějí mít náskok před konkurencí, a proto požadují pouze ty nejlepší mozky v branži.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1717205  Datum zveřejnění: 21.5.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 50000 Kč/měsíc, dle zkušeností kandidátů