Lektor /-ka anglického jazyka

TOP School s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách (23530)

Pracoviště a kontakty

Firma:TOP School s.r.o., IČ 27809391
Pracoviště:TOP School s.r.o. - pracoviště Opava, Opava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 130 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*SŠ, výborné jazykové znalosti, výhodou je praxe v oboru a pobyt v zahraničí, komunikační dovednosti, kreativitu, samostatný a zodpovědný přístup. Mzda od 130 Kč/hod., dohoda o provedení práce, pružná pracovní doba, 2-4 hod./týdně, pracoviště: Opava, nástup ihned. Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu. V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na email a do předmětu zprávy uveďte: Lektor anglického jazyka - Opava. KO: Georgiev Andrea Bc., tel.: 773 200 468, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11822520730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní