Skladník/ce

Toyota Logistics Services Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 92, 417 42 Krupka, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Toyota Logistics Services Czech s.r.o., IČ 27197841
Pracoviště:Průmyslová 92, Nové Modlany, 417 42 Krupka 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme vhodného kandidáta na pozici: Skladník/skladnice
Hlavní odpovědnosti: skladník/skladnice je zodpovědná/ý za bezchybné provádění skladových
operací
Hlavní povinnosti:
· kontrola průvodních přepravních dokumentů
· třídění, balení, zaskladňování a vyskladňování zboží
· práce s čárovými kódy a skennery
· manipulace se zaskladňovacími/vyskladňovacími štítky, počítačovými soupisy zboží atd.
· nakládka a vykládka kamionů: manipulace se zbožím pomocí vysokozdvižného vozíku
nebo manuálně
· respektování bezpečnosti práce
Požadujeme:
· čistý výpis z evidence rejstříku trestů
· ochota pracovat ve dvousměnném provoze
· zkušenost v prostředí skladu výhodou
· oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku I/A, B, C, W1, G výhodou
Nabízíme:
· práci na plný úvazek ve dvousměnném provozu
· plat 17.000, po zaškolení 18.400 Kč
· 5 týdnů dovolené
· systém benefitů
· zaškolení
Termín nástupu: ihned
Kontaktní osoba:
Martina Petříková, 417 590 207, [email protected]
Hlásit se na tel. č. 417 590 207 pí. Petříková nebo zasílat životopis na e-mail: [email protected] do 30.6.2017 (uzávěrka životopisů)

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 12648680788

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)