Technik pro regálové systémy/Recking designer

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

Místo práce
252 19 Rudná - Česká republika, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Návrhy regálových systémů (většina práce)
- Zpracování nabídek
- Příprava dokumentace při realizaci zakázek
- Organizace montáže a dopravy zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Moderní zázemí zahraniční společnosti
- Příjemnou pracovní atmosféru
- Zajímavou práci s nejmodernější technikou
- Motivující platové ohodnocení včetně řady benefitů
- Nástup dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by měl vhodný kandidát splňovat
- Zájem o nabízenou práci
- Technické myšlení a vzdělání – výhodou
- Znalost programu Auto CAD - výhodou
- Odolnost vůči středu (práce na vícero podobných projektech, které se opakují)
- Znalost produktů Mecalux – výhodou
- Dobré komunikační schopnosti – dokázat návrh obhájit, vysvětlit
- Znalost MS Office
- Komunikativní znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci, a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Pokud jste nadšencem pro technologie a oblast logistiky jako my, pak čtěte dál, protože právě nabíráme nové posily.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2567406  Datum zveřejnění: 18.5.2016