Regionální vedoucí obchodu - Čechy

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

Místo práce
252 19 Rudná - Česká republika, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce je iniciovat průběžný rozvoj obchodních aktivit k dosažení maximálního a udržitelného růstu. Reprezentovat TMH CZ v rámci obchodních aktivit v daném regionu. Spolupodílet se na řízení obchodního útvaru a spoluvytvářet jeho strategii v oblasti obchodu, produktového marketingu.
Regionální vedoucí obchodu je členem širšího vrcholového vedení. Je přímo podřízen Řediteli pro prodej a marketing. Úzce spolupracuje s produktovými manažery, Business Controllerem a Regionálními manažery servisu.

• Zodpovědnost za obchodní výsledky svěřeného regionu
• Participace na tvorbě obchodního plánu v daném regionu z pohledu tržeb, produktového mixu, tržního podílu, marže…atd.
• Analýza trhu s návrhem dalších kroků
• Nastavování cílů jednotlivým obchodním pozicím ve svěřeném týmu
• Vytváření úzkých obchodních vztahů s klíčovými zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci ve stabilní, renomované společnosti
• Zajímavé a motivující platové ohodnocení
• Příjemné pracovní prostředí
• Další benefity (příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, sick days, odborné vzdělávání atd.)
• Nástup ihned/dohodou

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Charizmatický, přesvědčivý a rozhodný team leader
• „Helicopter view“
• Kladný vztah k obchodu podmínkou
• Zkušenost s vedením lidí podmínkou
• Zkušenost s projektovým řízením, akvizicí a obchodem napřímo výhodou
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Toyota Material Handling Europe (TMHE) řídí evropské aktivity společností Toyota a BT v oblasti materiálové manipulace.

S více než šedesátiletou tradicí v oboru a aktivitami ve více než 30 evropských zemích nabízíme ucelené portfolio čelních vysokozdvižných vozíků, skladových vozíků a podpůrných služeb. Naše evropské výrobní závody se nacházejí ve francouzském Ancenis, švédském Mjölby a italské Bologni.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

252 19 Rudná - Česká republika
25219 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Heroutova
Tel.: 311 651 134
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis