Obchodní specialista pro logistická řešení - Morava

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

252 19 Rudná - Česká republika, Zlínský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Hodonín, Okres Jihlava, Okres Frýdek - Místek, Okres Kroměříž, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolehlivého kandidáta, který chce rozvíjet svoji kariéru ve stabilní, renomované a přátelské společnosti. Na této pozici budete primárně nabízet logistická řešení včetně návrhů uspořádání skladu a provozních prostor zákazníků, prezentovat navržená řešení a prodávat regálové systémy. Svěřená oblast je Morava. Pro tuto práci je důležitý obchodní duch, prostorová představivost a zájem o technická řešení.

Náplň práce
- Návrhy a prodej regálových systémů
- Vedení obchodních jednání
- Kompletní vedení projektů včetně dokumentace
- Organizace montáže a dopravy zakázek
- Spolupráce na projektech napříč společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Moderní zázemí zahraniční společnosti
- Příjemnou pracovní atmosféru
- Zajímavou práci s nejmodernější technikou
- Motivující platové ohodnocení včetně řady benefitů
- Nástup dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zájem o nabízenou práci
- Technické myšlení a vzdělání výhodou
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Velmi dobré obchodní dovednosti
- Dobré komunikační schopnosti
- Znalost MS Office
- Komunikativní znalost AJ
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci, a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Pokud jste nadšencem pro technologie a oblast logistiky jako my, pak čtěte dál, protože právě nabíráme nové posily.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3007427  Datum zveřejnění: 10.4.2017