HR manažer/ka

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

252 19 Rudná - Česká republika, Praha, Okres Beroun, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je pro Vás spolupráce se zaměstnanci klíčem k úspěchu? Baví Vás práce v HR? Je pro Vás spokojenost zaměstnanců tou nejlepší odměnou a zároveň jste orientovaní i na cíl?
Pak náš tým potřebuje právě Vás.

Hledáme HR Manažerku / Manažera pro převážně mužský kolektiv, který je složen ze specialistů s láskou pro techniku a srdcem na správném místě. Tato pozice je jako zástup za mateřskou dovolenou, s výhledem na 3-4 roky a poté předpokládáme, že se HR tým bude muset rozrůst, takže je velká pravděpodobnost, že spolupráce bude možná i poté.
HR Manažerka / Manažer je členem vedení společnosti, očekáváme od ní /něj ale i to, že bude oporou zaměstnancům.

Jsme největším světovým výrobcem manipulační techniky a dosáhnout dalšího cíle, stát se jedničkou i na českém trhu, bez dobrého týmu nepůjde.
Zaměstnanci určují úspěch společnosti, a proto jsou pro nás důležití.

Jaké jsou hlavní zodpovědnosti HR Manažerky / Manažera?
• Stanovování strategie, plánování a řízení lidských zdrojů organizace
• Vedení pracovně – právní administrativy, komunikace s nadřízenými zaměstnanců, koordinace jejich činností v rámci svěřené agendy a komunikace s externí mzdovou účtárnou
• Nábor nových zaměstnanců
• Hodnocení zaměstnanců a jejich rozvoj v souladu s potřebami a cíli organizace
• Řešení etických záležitostí, právní předpisy, směrnice, postupy
• Reportování interně i do centrály společnosti
• Vedení menšího týmu, organizace firemních akcí pro zaměstnance a podpora firemní kultury

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v Rudné u Prahy, firemní vůz a příspěvek na dopravu
• Smlouvu na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené (min. 3 roky)
• Notebook, telefon a kancelář jsou samozřejmostí, čeká Vás ale i fajn kolektiv a další benefity
• Možnost dalšího rozvoje a účast i na zahraničních projektech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe na obdobné pozici min. 5 let, praxe v HR minimálně 10 let, vzdělání v oboru HR výhodou
• Angličtina slovem i písmem nutná
• Excel na pokročilé úrovni – kontingenční tabulky a vzorce nutností
• Komunikativní, otevřená osobnost s nadšením pro daný obor a vrozenou empatií
• Orientace na cíl, schopnost vyjednávat a prosadit potřeby zaměstnanců v rámci vedení společnosti
• Radost z práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Toyota Material Handling, jako součást skupiny Toyota Industries Corporation, je považována za globálního lídra v manipulační technice. Pečlivě dbáme na dodržování principů Toyota Way, které jsou založeny na dvou základních pilířích – respektu k lidem a soustavném zlepšování. Naši zaměstnanci uplatňují tyto hodnoty na všech úrovních při své každodenní práci, a i proto je značka Toyota zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Pokud jste nadšencem pro technologie a oblast logistiky jako my, pak čtěte dál, protože právě nabíráme nové posily.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3082911  Datum zveřejnění: 29.5.2017