Irodai Asszisztens

Trading Point of Financial Instruments Ltd

A munkavégzés helye
Irodai Asszisztens, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
300.000 – 350.000 HUF

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hivatkozási szám: HU_OA2016

Fizetés: 300.000 – 350.000 HUF

Az európai fejlődési stratégiánk részeként, kiváló adottságokkal rendelkező, motivált és energikus munkatársat keresünk iroda asszisztens pozícióba, hogy csatlakozzon csapatunkhoz, a Budapest szívében található elegáns irodánkba.

A legfontosabb feladatok:

• Bejövő és kimenő kommunikáció kezelése, ügyfélkérdések megválaszolása
• Ügyfelek fogadása, frissítők készítése és szervírozása
• Találkozók, konferenciák és különböző rendezvények szervezése és előkészítése
• Üzleti utak szervezése, vízumok, utazások és szállások ügyintézése
• Számlák, levelek, küldemények kezelése és iktatása
• Az iroda napi működéséhez szükséges fogyóeszközök nyomon követése és pótlása

A pozíció betöltéséhez elvárt fontosabb követelmények:

• Irodai adminisztrációval kapcsolatos végzettség előnyt jelent
• Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Megjelenése, viselkedése és magatartása igényes és professzionális
• Minden helyzetben magabiztos
• Számítógépes felhasználói ismeretek
• Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban magyar és angol nyelveken

Amit kínálunk: kimagasló juttatási csomag, barátságos nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés típusa: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez kérjük, szíveskedjen fényképes, angol nyelvű önéletrajzát a hivatkozási számmal feltüntetve a [email protected] e-mail címre.

Az összes jelentkezést szigorúan bizalmasan kezeljük!

Egyéb béren kívüli juttatások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

XM, is a CySEC regulated international investment company.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott
ID: 2736280  Datum zveřejnění: 26.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 300.000 – 350.000 HUF