Pracovník Call centra

TRAFIN OIL, a.s.

Místo práce
Kopeční 1009/12, 710 00 Slezská Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme spolehlivé, komunikativní a cílevědomé kolegy a kamarády na pozici pracovník Call centra .
Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Pomozte nám ji udržovat a zvyšovat.
Díky Vám mohou zákazníci každý den získávat nejlepší péči.
Přidejte se k nám. Čeká vás pravidelný příjem a stabilní práce s týmem přátelských lidí.

Koho hledáme?

Operátorku pro organizaci dovozů špinavých olejů a telefonický prodej čistých olejů, která je cílevědomá, má výborné prezentační a prodejní dovednosti s tahem na branku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dlouhodobou spolupráci v rostoucí mezinárodní společnosti, spolupráci na HPP, výplatu vždy včas na účtě, stravenky, dovolená 20 dní, volné víkendy a svátky, zajímavé finanční ohodnocení, vstupní zaškolení a průběžná školení zdarma, rozvoj osobnosti, zdarma kávu, vodu, akce a soutěže pro zaměstnance o zajímavé ceny a mnoho dalšího.

Informace o náboru

Výběrovém řízení bude metodou Assessment Centre. V hodnotícím (assessment) centru strávíte 3-5h.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy
Fakturace - Základy
Microsoft Excel - Základy
UNIX/Linux - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma TRAFIN OIL, a.s. se zabývá prodejem potravinářských olejů a výkupem, svozem, likvidací (recyklací) použitých potravinářských a fritovacích odpadních olejů z kuchyní, restaurací, jídelen a jiných gastronomických zařízení. V rámci procesu recyklace odpadu se použité rostlinné oleje čistí tak, aby splňovaly náročné podmínky pro další využití.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2695610  Datum zveřejnění: 18.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou