Servírka-číšník, barman-barmanka

Trans World Hotels & Entertainment, a.s.

Místo práce
Dolní Dvořiště, Okres Český Krumlov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
17.000 - 26.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímavá a dynamická práce s fajn lidmi. Tvoje práce bude bez každodenních stereotypů, s možností uplatnění vlastní osobnosti v kontaktu s německými zákazníky. Budeš pracovat dle plánovaného rozpisu směn včetně sobot, nedělí a nočních. Směny se budou plánovat dle požadavků provozu a s ohledem tebou požadované volno. Zdokonalíš se v jazycích, práci se zákazníky a tvoji vedoucí ti budou vždy ochotni poradit a pomoci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Trvalý a nadstandardní příjem, smlouvu na dobu neurčitou s tří měsíční zkušební dobou, mzdu v rozmezí 17.000,- až 26.000,- dle praxe, pozice a výkonu. Příjemné pracovní prostředí v kompletně moderním provozu, zdarma stravování, ošacení, odměny a bonusy za pracovní výkon. Dopravu na trase Kaplice – Dolní Dvořiště firemním busem, pro vzdáleně bydlící možnost ubytování v Dolním Dvořišti za poplatek.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provozování loterií a jiných podobných her,
Provoz kasin
Provoz hotelů a restaurací

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2578328  Datum zveřejnění: 25.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17.000 - 26.000 Kč / měsíc