Konstruktér/-ka, stavař/-ka

TRANSCONSULT s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nerudova 37, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici projektanti, konstruktéři (31122)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRANSCONSULT s.r.o., IČ 47455292
Pracoviště:Nerudova 37/32, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONSTRUKTÉR/-KA, STAVAŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba, nástupní hrubá měsíční mzda od 16 000 Kč do 18 000 Kč, uvedená mzda je nástupní po dobu tří měsíční zkušební doby
- Požadujeme: min. vyšší odborné vzdělání
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky VŠ, vyšší odborné školy či bakalářského studia, bez praxe - případně s minimální odbornou praxí
- V případě zájmu kontaktujte: ILLE Romana Ing., tel.: 495 533 105, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 10695330775

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně