Výborná ponuka!Hľadáme operátorov/ky do automobilky .Poskytujeme ubytovanie, VZV preukaz zadarmo a iné benefity!Nástup možný ihneď + mzda až 884€!

Transfer Personalmanagement k. s.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika, Juhočeský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
724€ / mesiac + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je TRNAVA - ubytovanie zabezpečené (zdarma)

Manipulačné práce vo výrobe
Obsluha montážnych liniek
Montáž jednotlivých dielov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie
Práca na 3 zmeny

* Ponúkame viacej pozícií :
- vodič VZV a vodič ťahača
- zásobovanie výrobných liniek dielmi
- prebaľovanie materiálu
- manipulácia
- skladovanie paliet
- montážny pracovník
- pripravovanie vozíkov distribučných súprav

Plus ďalšie skvelé pozície ušité priamo pre Teba! Preto neváhaj poslať svoj životopis na recruiting@transfer-personal.sk !

- v prípade , že nieste vlastníkom VZV preukazu urobíme Vám ho na naše náklady -zadarmo!
- ubytovanie blízko závodu (1. mesiac neplatíte)
- stravovanie priamo v závode
- zaškolenie zamestnancov
- zvyšovanie mzdy každý mesiac
- 13. Plat
- príplatky za prácu v noci
- pracovná zmluva na 2 roky
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- celoročný pitný režim zabezpečený

Informácie o výberovom konaní

-práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- v prípade, že ste aktívny vodič VZV príplatok k mzde 50€
- práca v tíme
- práca v stoji
- dobrý zdravotný stav
- životopisy zasielať na uvedenú emailovú adresu
recruiting@transfer-personal.sk
nitra@transfer-personal.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie
Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz na VZV výhodou
- vodičský preukaz sk. B nutný ( v prípade pozície skladník)
- prax vo výrobe výhodou
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť

TRANSFER International Staff je rakúska agentúra, ktorá má 21 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky.
Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2700692   Datum zveřejnění: 19.9.2016