Automobilová spoločnosť prijme operátorov do výroby na trvalý pracovný pomer.Nástup ihneď, motivujúca mzda a ubytovanie zabezpečené!

Transfer Personalmanagement k. s.

Trnava, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je TRNAVA - ubytovanie zabezpečené (1. mesiac zadarmo)

Ponúkame viac pracovných pozícií, vhodných pre mužov, ženy aj páry. Ubytovanie zabezpečujeme ,ponúkame 2-izbové byty neďaleko závodu.

Možnosť pracovať na rôznych pozíciách. Práca ihneď po zaškolení.

Pracovná náplň:
Manipulačné práce vo výrobe
Obsluha montážnych liniek
Montáž jednotlivých dielov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie
Práca na 3 zmeny prípadne víkendová práca od Nového roku.

Plus ďalšie skvelé pozície ušité priamo pre Teba! Preto neváhaj poslať svoj životopis na recruiting@transfer-personal.sk !

13. Plat
Príplatky za prácu v noci
Príklad výpočtu priemernej mesačnej mzdy operátora výroby a logistiky:

Základná mzda 664 Eur
Nočné zmeny 87 Eur
Individuálna prémia 65 Eur
Kolektívna prémia 35 Eur
Hrubá mzda 851 Eur
Čistá mzda 657 Eur

Pracovná zmluva na 2 roky
Možnosť profesijného rastu-aj keď ste zamestnancom personálnej agentúry (interné konkurzy)
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie
Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti- aj počas obdobia krízy
Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie-zamestnanec má rovnaké pracovné podmienky ako kmeňový zamestnanec
Možnosť prestupu do kmeňového stavu
Stravovanie za poplatok 0,90 € vo firemnej kantíne
Celoročný pitný režim
Možnosť poskytnutia zálohy
Od januára 2017 možnosť pracovať len 2 dni v týždni ( víkend)

Ubytovanie zabezpečené- 1. mesiac zdarma

PREČO PRACOVAŤ S NAMI:
-práca na pracovnú zmluvu
-výplatný termín vždy 15-teho v mesiaci na Vašom účte
-férové a priame jednanie
-k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
recruiting@transfer-personal.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (zbývá ještě 20 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hľadáme ľudí pre nášho medzinárodného klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo výrobe výhodou
• manuálna zručnosť
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť
• práca v tíme
• práca v stoji
• dobrý zdravotný stav

TRANSFER International Staff je rakúska agentúra, ktorá má 22 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky.
Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2713336   Datum zveřejnění: 6.12.2016