Operátor výroby v nadnárodnej spoločnosti! Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
až 884 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je TRNAVA - ubytovanie zabezpečené zadarmo

Pracovná pozícia vhodná pre mužov, ženy aj páry.

Pracovná náplň:
Obsluha montážnych liniek
Manipulačné práce vo výrobe
Montáž jednotlivých dielov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie
Práca na 3 zmeny prípadne víkendová práca od Nového roku.

Plus ďalšie skvelé pozície ušité priamo pre Teba! Preto neváhaj poslať svoj životopis na [email protected] !

Príklad výpočtu priemernej mesačnej mzdy operátora výroby a logistiky:

Základná mzda 664 Eur
Nočné zmeny 87 Eur
Individuálna prémia 65 Eur
Kolektívna prémia 35 Eur
Hrubá mzda 851 Eur
Čistá mzda 657 Eur

13. Plat
Príplatky za prácu v noci
Pracovná zmluva na 2 roky
Možnosť profesijného rastu-aj keď ste zamestnancom personálnej agentúry (interné konkurzy)
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie
Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti- aj počas obdobia krízy
Stravovanie za poplatok 0,90 € vo firemnej kantíne
Celoročný pitný režim

PREČO PRACOVAŤ S NAMI:
-práca na pracovnú zmluvu
-výplatný termín vždy 15-teho v mesiaci na Vašom účte
-férové a priame jednanie
-k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska agentúra, ktorá má 22 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky.
Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo výrobe výhodou
• manuálna zručnosť
• zodpovedný prístup k práci
• práca v stoji
• dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2777686  Datum zveřejnění: 21.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 884 €