Automobilová spoločnosť prijme operátorov do výroby na 3 - zmennú prevádzku aj víkendové zmeny ! Doprava zabezpečená! Stravné lístky!

TRANSFER International Staff k.s.

Trnava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
750-850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je TRNAVA

Práca pre dodávateľskú spoločnosť automobilovej výroby v Trnave.

Pracovná náplň:
Výroba nárazníkov do automobilov
Manipulačné práce vo výrobe
Obsluha montážnych liniek
Montáž jednotlivých dielov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie

Práca na 3 zmeny
Práca aj na víkendové zmeny soboty a nedele

Doprava Topoľčany - Piešťany - Hlohovec - Trnava (presný cestovný poriadok upresníme pri pohovore)

Plus ďalšie skvelé pozície ušité priamo pre Teba! Preto neváhaj poslať svoj životopis na [email protected] !

Práca na trvalý pracovný pomer
Motivujúca nástupná mzda
dochádzkový bonus 50 Eur
príplatok sobota 50%
príplatok nedeľa 50 %
príplatok za prácu v noci 20 %
stravné lístky v hodnote 3,38
možnosť profesijného rastu
príjemné pracovné prostredie
firemné akcie
Autobusová doprava zadarmo z viacerých miest
Zabezpečené ubytovanie

VÍKENDY S PRÍPLATKAMI : do 650€ brutto !
3-ZMENY : 750 - 850 € brutto
STRAVNÉ LÍSTKY

PREČO PRACOVAŤ S NAMI:
-práca na pracovnú zmluvu
-výplatný termín vždy 15-teho v mesiaci na Vašom účte
-férové a priame jednanie
-k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hľadáme ľudí pre nášho medzinárodného klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo výrobe výhodou
• manuálna zručnosť
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť
• práca v tíme
• práca v stoji
• dobrý zdravotný stav

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2899645  Datum zveřejnění: 19.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 750-850 €