Nástup ihneď! Operátor káblových zväzkov s nástupnou mzdou až 183,80 Kč/hodina (7€/hod. brutto)! Ubytovanie + doprava- zadarmo!Mikulov

Transfer Personalmanagement k. s.

Mikulov, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
183,80 Kč/hodina (7 Eur/hod)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opäť v ponuke dlho očakávaná práca v Mikulove! Nástup už 10. júla!
- výroba a montáž káblových zväzkov pre automobilový priemysel
- obsluha strojov a zariadení
- kontrola hotových výrobkov

Jedine agentúra Transfer International Staff k.s. ponúka :
- dopravu do zamestnania úplne zadarmo
- ubytovanie zadarmo
- motivujúcu nástupnú mzdu až 183,80 Kč/hodina - 7€/hod. brutto
- príplatky za poobedné zmeny 0,25 € / hod
- príplatky nočné zmeny 0,85 € / hod
- stravovanie zabezpečené

Informácie o výberovom konaní

Nástup ihneď po pracovnom pohovore.
Pracovné pohovory budú prebiehať denne od 9:00 - 16:00 na pobočke :
Agentúra Transfer International Staff
Braneckého 17
9498 06 Nitra 6
( areál rybárskych potrieb)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (zbývá ještě 34 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 22 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať na zmeny
- prax min. 1 rok na pozícii operátora
- manuálna zručnosť
- ochota zaškoliť sa
- zodpovednosť
-spoľahlivosť
- práca v tíme
- dobrý zdravotný stav

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis