Řidič

TRANSLOGI s.r.o.

Miesto práce
Archeologická 1376, 25301 Hostivice, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do zamestnania vodičov nákladnej vnútroštátnej prepravy s nástupom ihneď na rozvoz tovaru z Hostivíc do Českej republiky. Jedná sa o zásobovanie predajní, manipulácia s tovarom (nakladanie a vykladnie tovaru)

Prihlášky a životopis posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]
Telefonický kontakt v CZ:
Lenka Zábska - 00420602212036

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Požiadavky: vlastniť vodičský preukaz triedy C+E, KKV, Kartu vodiča a potrebné lekárske potvrdenia. Komunikatívnosť, starostlivosť o pridelené vozidlo. Zodpovedný prístup k práci.

Jsme dopravně-logistická rodinná společnost. Nabízíme komplexní skladovou logistiku, zabezpečení přeprav v rámci ČR i zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1957579  Datum zveřejnění: 15.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou