Vedoucí montáže a svařovny

TRATEC - CS, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Brtnická 57, 407 78 Velký Šenov, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v průmyslové výrobě (1321)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRATEC - CS, s. r. o., IČ 43224806
Pracoviště:Brtnická 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní připojíštění
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov
Kontakt: telefonicky,
Požadujeme:
o Středoškolské vzdělání - strojní obor, případně vyučení v oboru a min. 5 let praxe,
o Znalost technologií svařování a montáží,
o Dobrá znalost a orientace v technické výrobní dokumentaci,
o Základní znalost procesů svařování,
o Dobré organizační schopnosti - plánování práce, řízení lidí, odolnost proti stresu,
o Schopnost práce v týmu - schopnost samostatného rozhodování,
o Základní znalosti metod průmyslového inženýrství - 5 S a dalších,
o Základní znalost práce na PC - MS office.

Pracovní náplň:
- Denní rozdělování práce na jednotlivých pracovištích montáže a svařovny,
- Denní kontrola odvedené práce a plnění jednotlivých termínů v návaznosti na plnění plánu celého střediska - vyhodnocování,
o Přijímání operativních rozhodnutí,
o Reporting vedoucímu střediska,
o Denní kontrola dodržování zásad bezpečnosti práce,
o Kontrolní činnost.

Nabízíme:
o Participaci na vývoji nových produktů,
o Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
o Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
o Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
o Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru,
o Závodní stravování,
o Příspěvek na stravování,
o Příspěvek na penzijní připojištění,
o Výrobní areál Velký Šenov: dobrá dopravní dostupnost,

Poslední změna:2016-11-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 11663390775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)