Obchodní zástupci

TRATEC - CS, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Brtnická 57, 407 78 Velký Šenov, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRATEC - CS, s. r. o., IČ 43224806
Pracoviště:Brtnická 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Příspěvek na penzijní připojištění, Možnost flexibilní pracovní doby
Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o.,Brtnická č.p. 57, Malý Šenov,407 78 Velký Šenov.
Kontakt: telefonicky se domluvit osobní setkání.
Požadavky:
-Min SŠ vzdělání technického směru (ideálně strojírenství),
-Min. 2 roky praxe na pozici obchodního zástupce,
-Výborné komunikační schopnosti a obchodní dovednosti,
-Reprezentativní a vstřícné vystupování,
-Výborná znalost anglického nebo německého jazyka,
-Znalost ruského jazyka výhodou,
-Samostatnost, kreativitu a flexibilitu,
-Schopnost rychlé adaptability a zaučení v novém oboru,
-ŘP skupiny B a ochotu cestovat,
-Výborná znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Náplň práce:
-Účast na obchodních projektech v tuzemsku a cizině,
-Propagace a prodej produktů společnosti,
-Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí,
-Zpracování cenových nabídek,
-Monitoring trhu a konkurence,
-Péče o stávající zákazníky a akvizice nových zákazníků,
-Pravidelný reporting a aktivní spolupráce s vedením firmy,
-Spolupráce při uvádění novinek na trhu a speciálních promo akcí,
-Rozesílání prospektových materiálů,
-Podpora oddělení prodeje,

Nabízíme:
-Participaci na vývoji nových produktů,
-Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
-Benefity za získané a realizované nové zakázky,
-Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
-Zajímavé finanční ohodnocení,
-Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru,
-Závodní stravování,
-Příspěvek na stravování,
-Příspěvek na penzijní připojištění,
-Možnost flexibilní pracovní doby (možnost home office),

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 11820210772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou