Technolog galírování

TRATEC - CS, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Brtnická 57, 407 78 Velký Šenov, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři technologové, normovači (21443)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRATEC - CS, s. r. o., IČ 43224806
Pracoviště:Brtnická 57, Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, penzijní připojištění
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov
Kontakt: emailem,telefonicky
Požadujeme:
o Vzdělání: SŠ technického/ textilního zaměření
o Praxe ve strojní/textilní oblasti
o Znalost čtení výkresové dokumentace
o Jazykové požadavky: komunikační, popř. pasivní znalost německého jazyka - porozumění textů ve výkresové dokumentaci
o Dobrá znalost PC
o Schopnost sebevzdělávání v dané oblasti
o Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, rozhodnost, samostatnost, flexibilita
o Vhodné i pro šikovné absolventy!

Nabízíme:
o Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
o Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
o Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
o Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
o Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
o Závodní stravování
o Příspěvek na stravování
o Příspěvek na penzijní připojištění
o Výrobní areál Velký Šenov: dobrá dopravní dostupnost

Náplň práce:
o Kontrola objednávky zákazníka
o Aktualizace a doplnění výkresové dokumentace
o Objasnění a dořešení nedostatků objednávky
o Zpracování objednávky - příprava výroby, vlastní výroba, výdejky materiálu, doplnění výkresové dokumentace pro výrobu
o Obsluha PC - obsluha elektronického archivu výkresové dokumentace
o Archivace dokončených objednávek

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 11820220763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou