Technolog

TRCZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
28900 - 40200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu (21444)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRCZ s.r.o., IČ 26486059, http://www.trcz.cz
Pracoviště:Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 28900 do 40200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE: zavádí nové projekty, komunikuje se zákazníky a vyjednává s dodavateli výrobních zařízení, zodpovídá za současné projekty, plánuje a zavádí procesní změny, připravuje časové plány, specifikace, interní směrnice, reporty.
POŽADUJEME: VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oboru, znalost a pochopení technologického procesu a s tím spojené souvislosti (výrobní standardy, PFMEA, line balancing), znalost a pochopení strojního zařízení výrobní linky, komunikativní angličtina , vyhláška 50 výhodou, schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci, práce s PC (MS Office), programování PLC Omron výhodou, analytické a logické myšlení, řidičské oprávnění sk. B.
NABÍZÍME: práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu, odpovídající školení, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravování, penzijní připojištění, příspěvky na rehabilitaci…), dovolená navíc. První kontakt emailem.

Poslední změna:2014-08-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 7828870777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou