Vývojář C#/Programátor

TREMINA TRADE s.r.o.

Koněvova 130/16, Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
05.01.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vývoj .NET aplikací na míru (VisualStudio, C#, MS SQL)
- analýza požadavků klienta, spolupráce při návrhu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci s využitím moderních technologií na zajímavých zakázkách
- možnost sebevzdělávání se a získání certifikátů, možnost profesního a osobního růstu
- přístup k nejnovějším technologiím firmy Microsoft (jsme MS Certified Partner)
- flexibilní pracovní dobu
- přátelské prostředí a mladý kolektiv
- odpovídající finanční ohodnocení
- příspěvek na stravování, bonusy, prémie, dovolená navíc, firemní akce

Informace o náboru

Vaše životopisy zasílejte na email [email protected], společně s motivačním dopisem. Do předmětu uveďte název poptávané pozice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

MySQL - Expert
C# - Expert
Oracle PL/SQL - Expert

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praktickou znalost programování C#
- kreativitu, samostatnost, schopnost analytického myšlení
- dobrou znalost SQL (výhodou je znalost Oracle/ MS SQL)
- zodpovědnost
- chuť se zdokonalovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Tremina Trade je jednou z předních společností v oblasti vzdělávání a propagace nástrojů peněžního trhu. Pořádáme semináře a konference za účasti předních českých i zahraničních osobností a snažíme se touto cestou poukazovat na dnešní tržní možnosti.
ID: 1969511  Datum zveřejnění: 5.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 35000 Kč/měsíc