Pomocný dělník Teplice

Trend Práce s.r.o.

Místo práce
Domažlická 599/158, 31800 Plzeň, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
29.04.2016
Mzdové podmínky (brutto)
85Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- znalost zednických prací (hlavně práce se sádrokartónem,...)
- platný průkaz VZV, není ale podmínkou
- svědomitost, flexibilita, samostatnost
- starostlivost o odpadové hospodářství, tj. příprava a likvidace odpadů/nebezpečného odpadu, příprava na odvoz
- práce 3x v týdnu (Po, St, Pá - 7,30 hodín práce)- může dojít k směne

Informace o náboru

[email protected], tel. 733530460

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Operátor výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní a personální společnost Trend Práce s.r.o. dlouhodobě působí na českém trhu v oblasti lidských zdrojů. Naši odborníci se nadále plně soustředí na optimalizaci a personální poradenství pro své obchodní partnery ve výrobním sektoru. Hledáme pro Vás zaměstnance od dělnických profesí po kvalifikované odborníky!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2539533  Datum zveřejnění: 29.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 85Kč/hod.