Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého významného klienta,
firmu Omya CZ s.r.o. zabývající se těžbou vápence a jeho zpracováním pro průmyslové účely,
vhodné uchazeče na pozici:

Vedoucí údržby (strojní + elektro)

Náplň pracovní činnosti:
  • vedení úseku údržba včetně plánování, rozhodování a řízení pracovníků
  • zodpovědnost za oblast elektro vůči státním orgánům
  • řízení systému technologických zařízení včetně vizualizace
Požadujeme:
  • VŠ v oboru elektro (silnoproud)
  • Min. 3 roky odborné praxe
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni slovem i písmem
  • Osvědčení dle §8 a,b VN vyhl. č.50/1975
  • Znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Komunikativnost, flexibilitu
  • Praxi v řízení menšího kolektivu

Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí
  • odborné vzdělávání, profesní růst a další širokou škálu benefitů
  • práci v krásném prostředí Jeseníků s možností bohatého letního i zimního sportovního využití
  • lokalitu práce s možností získat levnou nemovitost při přestěhování se
  • nástup možný ihned

Místo práce: Jeseník

Ref. č.: TRK 4284

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis v ČJ a AJ elektronicky pod referenčním číslem TRK 4284 na m.buresova@trenkwalder.com .

Do průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. se sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

ID: 1266578   Datum zveřejnění: 30.5.2012
Lokalita: Jeseník
Společnost: Trenkwalder a.s.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Vedoucí údržby (strojní + elektro) (Ref. č.: TRK 4284)
Trenkwalder a.s.